Anmälda lag

Flickor – 12 Fullbokat, Maila för reservlista

Hanvikens SK Röd

Eskilstuna United DFF Vit

Eskilstuna United DFF Blå

Vendelsö IK Vit

Vendelsö IK Blå

Tyresö FF

Älta Gul

Älta Svart

Pojkar -12 Fullbokat, Maila för reservlista

Jarlabergs IF

Tyresö FF Strand lag vit

Värtans IK

Arameiska-Syrianska

Botkyrka Academy FC

Tyresö FF Strand lag röd

IFK Aspudden-Tellus Vit

IFK Aspudden-Tellus Blå

Flickor -13 Inställt, för få anmälda lag

Flickor – 14 Fullbokat, Maila för reservlista

Hanvikens SK Vit

Hanvikens SK Röd

Tyresö FF Röd

Tyresö FF Gul

BP – 6

Tyresö FF Blå

Enskede IK 1

Enskede IK 2

Vasalunds IF 1

Vasalunds IF 2

Tungelsta IF 1

Tungelsta IF 2

Vakant

Vakant

Vakant

Vakant

Vakant

Pojkar -13 Fullbokat, Maila för reservlista

Stureby SK Vit

Stureby SK Blå

Hammarby IF -11

Vasalunds Röd 1

Ängby Vit United

Ängby Vit City

IFK Haninge

Tyresö FF Strand 1

Bro IK 1

Bro IK 2

Enskede IK Grå

Arameiska Syrianska

KIF Söderort

Enköpings SK

RCD Espanyol Pol Lozano

Tallkrogens IF

Värmdö IF Vit

Värmdö IF Blå

Tyresö FF Strand 2

Tyresö FF T/B

Pojkar – 14 Fullbokat, Maila för reservlista

Tyresö FF Fårdala Öringe 1

Tyresö FF Fårdala Öringe 2

Tyresö FF Strand 1

Tyresö FF Strand 2

Tyresö FF Strand 3

Hanvikens SK Grön

Vendelsö IK 1

Vendelsö IK 2

Vendelsö IK 3

Vendelsö IK 4

Mälarhöjdens IK 1

Mälarhöjdens IK 2

Mälarhöjdens IK 3

Mälarhöjdens IK 4

Hanvikens SK Vit

Hanvikens SK Röd

Hanvikens SK Blå

Stureby SK 1

Stureby SK 2

Stureby SK 3

Flickor – 15 Inställt på grund av för få anmälda lag

Vakant

Vakant

Vakant

Vakant

Vakant

Vakant

Vakant

Vakant

Vakant

Vakant

Pojkar – 15 Fullbokat

Tyresö FF Brevik Gul

Tyresö FF Brevik Röd

Vendelsö IK Vit 1

Vendelsö IK Vit 2

Vendelsö IK Vit 3

Vendelsö IK Blå

Vendelsö IK Gul

Vendelsö IK Grön

Stuvsta IF Vit

Stuvsta IF Grön

Stuvsta IF

Hanvikens SK 1

Hanvikens SK 2

Hanvikens SK 3

Hanvikens SK 4

Hanvikens SK 5

Enskede Lila 1

Enskede Lila 2

IFK Bergshamra 1

IFK Bergshamra 2

Pojkar- 16

Erikslund KF Svart

Erikslund KF Grön

Hammarby IF – 21

Hammarby IF – 21

IFK Aspudden-Tellus 1

IFK Aspudden-Tellus 2

IFK Haninge

Tyresö FF 1

Tyresö FF 2

Hammarby IF – 22

Scroll to Top